fb
Kampery Wadowscy Sprzedaż kamperów Wypożyczalnia kamperów Serwis campera Sklep O nas Aktualności Kontakt

Informacje o firmie

Wadowscy - firma rodzinna, założona została przez mojego ojca Józefa Wadowskiego w Krakowie w roku 1971 i od początku swego istnienia działalność swoją wiąże z motoryzacją. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą samochodów nowych Volvo , samochodów używanych wszystkich marek, prowadzimy pełna obsługę posprzedażną a także sprzedaż produktów finansowych , ubezpieczeń oraz części zamiennych.

Odkąd sięgam pamięcią pasja podróżowania, poznawania nowych miejsc, aktywnego wypoczynku - czyli po prostu caravaning jest obecny w życiu naszej rodziny. Postanowiłem zatem podzielić się swoim doświadczeniem i zainteresowaniami z przyjaciółmi naszej firmy i tak przed kilkoma laty wynajęliśmy po raz pierwszy naszego prywatnego campera. Jak pokazały następne miesiące zainteresowanie nową ofertą przeszło nasze najśmielsze oczekiwania- stąd w roku 2005 rozpoczęliśmy już wynajem oraz sprzedaż pojazdów campingowych pod szyldem Wadowscy Campery.

 

Dzięki temu dziś każdy z Państwa znajdzie u nas kompetentną, opartą na osobistym doświadczeniu obsługę, jak również najbogatszą w Polsce ofertę sprzedaży camperów używanych i nowych( Jesteśmy przedstawicielem znanych i cenionych europejskich marek Pilote, Wilk, Weinsberg, TEC, Frankia). Stawiamy na wysoką jakość samochodów, dlatego nasza oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jeżeli ktoś z Państwa dotychczas nie zakosztował fascynującej przygody z caravaningiem może wynająć u nas samochód dokładnie na miarę własnych możliwości i potrzeb. Tych z Państwa, którzy campera już posiadają zapraszamy do skorzystania z możliwości wybrania czegoś dla siebie z długiej listy wyposażenia dodatkowego, bądź po prostu podzielenia się z nami przy kawie swoimi nowymi podróżniczymi doświadczeniami.

Serdecznie pozdrawiam,
Paweł Wadowski