fb

Campery - oferta sprzedaży


Marka Weinsberg należy do koncernu Knaus Tabbert Group. Jej oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością sprzedawanych kamperów, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiaru auta.

 


Forster należy do koncernu EuraMobile. Marka swoją nazwę wzieła od nazwiska znanego Niemieckiego przyrodnika i pisarza Georga Fostera. Jego wszechstronność i chęć do podróżowania i odkrywania nowych miejsc są zgodne z filozofią marki. Marka Forster w swojej palecie proponuje alkowy oraz samochody półintegrowane.

 


Strona producenta: ww.knaus.de
Knaus - marka należąca dziś do koncernu Knaus Tabbert. Pojazdy marki Knaus istnieją już od 50 lat przez które wyrobiły sobie bardzo mocną pozycje na rynku, zaufanie klientów, prestiż a co najważniejsze, pokazały, że są bezkonkurencyjna pod względem jakości .

 

Campery Sunlight
Marzysz o podróżowaniu bez ograniczeń? Samemu, w towarzystwie, z przyjaciółmi lub całą rodziną- z Sunlight to proste! Znajdź pasujący model, spełniający wszelkie wymagania, nieważne czy będzie to mała przyczepa kempingowa, czy tez kompaktowy samochód kempingowy dla całej rodziny.