fb
Sprzedaż Wynajem Serwis Sklep O nas Aktualności Kontakt

Campery - oferta sprzedaży


Marka Weinsberg należy do koncernu Knaus Tabbert Group. Jej oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością sprzedawanych kamperów, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiaru auta.

 


Forster należy do koncernu EuraMobile. Marka swoją nazwę wzieła od nazwiska znanego Niemieckiego przyrodnika i pisarza Georga Fostera. Jego wszechstronność i chęć do podróżowania i odkrywania nowych miejsc są zgodne z filozofią marki. Marka Forster w swojej palecie proponuje alkowy oraz samochody półintegrowane.

 


Knaus - marka należąca dziś do koncernu Knaus Tabbert. Pojazdy marki Knaus istnieją już od 50 lat przez które wyrobiły sobie bardzo mocną pozycje na rynku, zaufanie klientów, prestiż a co najważniejsze, pokazały, że są bezkonkurencyjna pod względem jakości.

 

Campery Sunlight
Marzysz o podróżowaniu bez ograniczeń? Samemu, w towarzystwie, z przyjaciółmi lub całą rodziną- z Sunlight to proste! Znajdź pasujący model, spełniający wszelkie wymagania, nieważne czy będzie to mała przyczepa kempingowa, czy tez kompaktowy samochód kempingowy dla całej rodziny.

 

Campery Dethleffs
Przyczepa kampingowa, kamper - mieszkanie w aucie niejedno ma imię. Letnie wakacje, ferie zimowe, pobyt w górach, nad morzem, w mieście, a może podróż dookoła śœwiata? Gdziekolwiek się udasz, przyczepy kempingowe i samochody Dethleffs to najwyższej jakośœci sprzęt, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

 

Artykuły Freiko
Freiko to hurtownik w dziedzinie kempingu i produktów rekreacyjnych. Oferuje szeroką gamę produktów - szczególnie, jeœśli chodzi o akcesoria do karawan i samochodów kempingowych.

 

 

Artykuły Frankana
Frankana to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów wyposażeniowych do camperów. Produkty tej firmy można znaleźć w ofercie Wadowskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Frankana w naszych siedzibach.

 

 

Artykuły Dometic
Firma Wadowscy z siedzibą w Warszawie i Krakowie oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania firmy Dometic. Produkty tej firmy z pewnością zwiększą komfort użytkowania campera. Najwyższej klasy doposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

 

Artykuły Truma
Truma to niemieckie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w produkcji akcesoriów i doposażeń camperów. Firma ta oferuje kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że każda podróż będzie udana. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!