fb
Kampery Wadowscy Sprzedaż kamperów Wypożyczalnia kamperów Serwis campera Sklep O nas Aktualności Kontakt

Campery - oferta sprzedaży

Kampery Weinsberg


Marka Weinsberg należy do koncernu Knaus Tabbert Group. Jej oferta charakteryzuje się dużą różnorodnością sprzedawanych kamperów, zarówno pod względem ceny, jak i rozmiaru auta.

 

Kampery Forster


Forster należy do koncernu EuraMobile. Marka swoją nazwę wzieła od nazwiska znanego Niemieckiego przyrodnika i pisarza Georga Fostera. Jego wszechstronność i chęć do podróżowania i odkrywania nowych miejsc są zgodne z filozofią marki. Marka Forster w swojej palecie proponuje alkowy oraz samochody półintegrowane.

 

Kampery Knaus


Knaus - marka należąca dziś do koncernu Knaus Tabbert. Pojazdy marki Knaus istnieją już od 50 lat przez które wyrobiły sobie bardzo mocną pozycje na rynku, zaufanie klientów, prestiż a co najważniejsze, pokazały, że są bezkonkurencyjna pod względem jakości.

 

Kampery Sunlight

Campery Sunlight
Marzysz o podróżowaniu bez ograniczeń? Samemu, w towarzystwie, z przyjaciółmi lub całą rodziną- z Sunlight to proste! Znajdź pasujący model, spełniający wszelkie wymagania, nieważne czy będzie to mała przyczepa kempingowa, czy tez kompaktowy samochód kempingowy dla całej rodziny.

 

Kampery Dethleffs

Campery Dethleffs
Przyczepa kampingowa, kamper - mieszkanie w aucie niejedno ma imię. Letnie wakacje, ferie zimowe, pobyt w górach, nad morzem, w mieście, a może podróż dookoła śœwiata? Gdziekolwiek się udasz, przyczepy kempingowe i samochody Dethleffs to najwyższej jakośœci sprzęt, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

 

Artykuły Freiko

Artykuły Freiko
Freiko to hurtownik w dziedzinie kempingu i produktów rekreacyjnych. Oferuje szeroką gamę produktów - szczególnie, jeœśli chodzi o akcesoria do karawan i samochodów kempingowych.

 

 

Artykuły Frankana

Artykuły Frankana
Frankana to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów wyposażeniowych do camperów. Produkty tej firmy można znaleźć w ofercie Wadowskich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Frankana w naszych siedzibach.

 

 

Artykuły Dometic

Artykuły Dometic
Firma Wadowscy z siedzibą w Warszawie i Krakowie oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania firmy Dometic. Produkty tej firmy z pewnością zwiększą komfort użytkowania campera. Najwyższej klasy doposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

 

Artykuły Truma

Artykuły Truma
Truma to niemieckie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w produkcji akcesoriów i doposażeń camperów. Firma ta oferuje kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że każda podróż będzie udana. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług!