fb
Kampery Wadowscy Sprzedaż kamperów Wypożyczalnia kamperów Serwis campera Sklep O nas Aktualności Kontakt

Wypożyczalnia kamperów.
Wynajem camperów Kraków i Warszawa - Wadowscy

Wypożyczenie campera to znakomita okazja zasmakowania caravaningu jako stylu życia i spędzenia urlopu.
Wystarczy kilkanaście dni w podróży camperem, aby odkryć w pełni uroki tego rodzaju podróżowania.

Camper zapewnia niezależność oraz zwalnia nas z:

  • konieczności rezerwacji miejsc noclegowych,
  • poszukiwania restauracji,
  • wypożyczalnia sprzętu turystycznego,
  • częstych zakupów spożywczych.

Podróżowanie camperem daje nam ponadto możliwość bliskiego kontaktu z rodziną, przyjaciółmi w miejscach dowolnie wybranych przez siebie. Do campera możemy zabrać wszystkie swoje ulubione rzeczy, sprzęt turystyczny, zapas żywności - w tym celu mamy do dyspozycji liczne schowki oraz lodówkę z zamrażalnikiem. Zwolennicy polskiej kuchni, nie muszą rozstawać się ze swoimi potrawami. Kuchenka gazowa wyposażona jest w 2 lub 3 palniki - daje możliwość przygotowania posiłków. W camperze możemy zainstalować również podstawowy sprzęt AGD (opiekacz, ekspres do kawy itp.).

Samochody campingowe wypożyczamy (kampery wynajem) od wiosny do późnej jesieni. Jednakże campery pozwalają na podróżowanie przez cały rok. Szczególnie popularne wśród caravaningowców cele wypraw to: Włochy, Francja oraz Hiszpania. Dla bardziej doświadczonych Grecja, regiony alpejskie, kraje skandynawskie, Szkocja. Sprawdź ofertę wypożyczalni kamperów i przyczep kempingowych Wadowscy w Warszawie i Krakowie.

Wszystkie kraje Unii Europejskiej dysponują infrastrukturą caravaningową, która umożliwia przyjemne i bezpieczne podróżowanie. Istnieje bowiem wiele tzw. miejsc obsługi camperów (uzupełnienie wody, opróżnienie zbiorników z nieczystościami) Samochód campingowy daje znakomitą możliwość uczestniczenia w dużych imprezach sportowych takich jak rajdy samochodowe, wyścigi kolarskie. Ze względu na ograniczenia firm ubezpieczeniowych, dotyczących krajów gdzie polisa nie obowiązuje, prosimy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia lub zapytać u nas.

Wypożyczalnia kamperów Wadowscy oferuje samochody campingowe już od 370 brutto za dobę. Są to samochody 4 oraz 6 miejscowe. Samochody posiadają wszystkie ważne przeglądy techniczne, ubezpieczenie Auto Casco oraz assistance. Do prowadzenia wystarcza prawo jazdy kategoria B. Samochody wyposażone w silniki diesla o mocy powyżej. 100 KM

Zapraszam do naszego działu Partnerzy, gdzie znajdziecie Państwo praktyczne informacje jak zaplanować niezapomniane wakcacje z camperem.