Wadowscy Campery

Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów karawaningu, a także tych, którzy pragną pierwszy raz skosztować tego, co kryje się w naszym motto: "Mój kamper - moja wolność". 

Wychowaliśmy się z bratem nieomal w przyczepach kempingowych i kamperach, podobnie jak dziś wychowują się nasze dzieci - tak - nieco trywializując - śmiało mogę powiedzieć o naszej rodzinnej pasji do karawaningu przekazanej przez rodziców. Oni to w 1971 roku założyli firmę samochodową, istniejącą do dziś, która na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijając, stała się synonimem jakości i solidności, pozyskując zarówno nowych współpracowników, jaki i pokolenia zadowolonych klientów. Branża karawaningowa stanowi dziś dopełnienie naszej wizji biznesu motoryzacyjnego zorientowanego na Państwa potrzeby, gdyż od 2007 roku obok wspaniałych samochodów Volvo i KIA, wyselekcjonowanych aut używanych oraz kompleksowych usług serwisowych oferujemy Państwu wszystko, co wiąże się z karawaningiem - od specjalistycznego serwisu - poprzez akcesoria kampingowe, kampery nowe i używane, a także przyczepy, po możliwość wypożyczenia kampera. W ten oto sposób dzielę się z Państwem, tym co w naszym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym pomaga odnajdywać sens. 

Zapraszamy zarówno do Gaju k. Krakowa, jak i do podwarszawskich Janek, gdzie dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w wyborze upragnionego pojazdu, uczynić go wygodniejszym, a w razie potrzeby usprawnić go lub po prostu podzielić się przy kawie naszą pasją i doświadczeniami z podróży. 

Pozdrawiam 

Paweł Wadowski 

Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności na stronach: 
INSTAGRAM 
FACEBOOK 
YOUTUBE

Caravaning kompleksowo
Caravaning kompleksowo

Pasja

Odkąd sięgam pamięcią pasja podróżowania nowych miejsc, aktywnego wypoczynku — czyli po prostu caravaning jest obecny w życiu naszej rodziny.

Caravaning kompleksowo

Niezawodność

Każdy z Państwa znajdzie u nas kompetentną, opartą na osobistym doświadczeniu obsługę, jak również najbogatszą w Polsce ofertę sprzedaży camperów używanych i nowych.

Caravaning kompleksowo

Doświadczenie

Wadowscy — firma rodzinna, założona została przez Józefa Wadowskiego w Krakowie w roku 1971 i od początku swego istnienia działalność swoją wiąże z motoryzacją.

  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy