Kontakt

Wadowscy Campery - salon Gaj

 

Adres:                                         
ul. Myślenicka 7 
32-031 Gaj k/ Krakowa 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 
Sprzedaż/Wynajem: 10.00 - 18.00       
Serwis: 8.00 - 18.00

Sobota
10.00 - 14.00

 

Dominik Przewlekły

Szef Sprzedaży
Sprzedaż i wynajem
tel. kom. +48 601 444 503
e-mail: d.przewlekly@wadowscy.pl

Antoni Wadowski

Doradca Handlowy
Sprzedaż i wynajem
tel. kom. +48 667 453 100
e-mail: a.wadowski@wadowscy.pl

Katarzyna Stożek

Doradca Handlowy
Sprzedaż i wynajem
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 725 352 100
e-mail: k.stozek@wadowscy.pl

Piotr Radwan

Doradca Handlowy
Sprzedaż i wynajem
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 603 893 666
e-mail: p.radwan@wadowscy.pl

Maciej Ujma

Asystent Działu Sprzedaży
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 725 285 100
e-mail: m.ujma@wadowscy.pl

Marek Szymański

Kierownik Obsługi Posprzedażnej
tel. +48 22 773 40 43
tel. kom. +48 725 345 100
e-mail: m.szymanski@wadowscy.pl

Janusz Gorgosz

Kierownik Serwisu
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 602 316 293
e-mail: j.gorgosz@wadowscy.pl

Roman Równanyk

Doradca serwisowy 
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 663 100 036
e-mail: r.rownanyk@wadowscy.pl

Dariusz Macko

Doradca Handlowy
Części i akcesoria
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 663 882 822
e-mail: d.macko@wadowscy.pl

   

Tomasz Parys

Doradca Finansowy 
tel kom. +48 505-957-551
e-mail: t.parys@wadowscy.pl

     

 

Wadowscy Campery - salon Janki

Adres:                                         
al. Krakowska 18 
05-090 Janki k/ Warszawy 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 
Sprzedaż/Wynajem: 10.00 - 18.00       
Serwis: 8.00 - 18.00

Sobota
10.00 - 14.00

 

Sebastian Kowalski

Doradca Handlowy
Sprzedaż i wynajem
tel. +48 22 773 40 43
tel. kom. +48 663 882 811
e-mail: s.kowalski@wadowscy.pl

Patryk Marcinkowski

Doradca Handlowy
Sprzedaż i wynajem
tel. +48 22 773 40 43 
tel kom. +48 725 715 100
e-mail: p.marcinkowski@wadowscy.pl

Jakub Maul

Asystent Działu Sprzedaży
tel. +48 22 773 40 43
tel.kom. +48 669 013 170
e-mail:  j.maul@wadowscy.pl

Tomasz Parys

Doradca Finansowy
tel. kom. +48 505 957 551
e-mail: t.parys@wadowscy.pl

 

Marek Szymański

Kierownik Obsługi Posprzedażnej
tel. +48 22 773 40 43
tel. kom. +48 725 345 100
e-mail: m.szymanski@wadowscy.pl

Dariusz Krzyżewski

Doradca Handlowy
Części i akcesoria
tel. +48 22 773 40 43
tel kom. +48 722 246 298
e-mail: d.krzyzewski@wadowscy.pl

     

McRent Warszawa

Adres:                                         
al. Krakowska 18 
05-090 Janki k/ Warszawy 

Kontakt:
+48 22 773 40 43

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek 
Wynajem: 10.00 - 18.00       


Sobota
10.00 - 14.00

 

Oferty współpracy

Szymon Krawczyk

Dział Marketingu
tel. kom. +48 607 305 333
e-mail: s.krawczyk@wadowscy.pl