O nas

Wychowaliśmy się z bratem nieomal w przyczepach kempingowych i kamperach, podobnie jak dziś wychowują się nasze dzieci - tak - nieco trywializując - śmiało mogę powiedzieć o naszej rodzinnej pasji do karawaningu przekazanej przez rodziców. Oni to w 1971 roku założyli firmę samochodową, istniejącą do dziś, która na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijając, stała sie synonimem jakości i solidności, pozyskując zarówno nowych współpracowników, jaki i pokolenia zadowolonych klientów. Branża karawaningowa stanowi dziś dopełnienie naszej wizji biznesu motoryzacyjnego zorientowanego na Państwa potrzeby, gdyż od ponad 10 lat obok wspaniałych samochodów Volvo i KIA, wyselekcjonowanych aut używanych oraz kompleksowych usług serwisowych oferujemy Państwu wszystko, co wiąże się z karawaningiem - od specjalistycznego serwisu - poprzez akcesoria kampingowe, kampery nowe i używane, a także przyczepy, po możliwość wypożyczenia kampera. W ten oto sposób dzielę się z Państwem, tym co w naszym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym pomaga odnajdywać sens.

Zapraszamy zarówno do Gaju k. Krakowa, jak i do podwarszawskich Janek gdzie dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w wyborze upragnionego pojazdu, uczynić go wygodniejszym, a w razie potrzeby usprawnić go lub po prostu podzielić się przy kawie naszą pasją i doświadczeniami z podróży.

Pozdrawiam

Paweł Wadowski

 

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz serwis, sklep z akcesoriami
i wypożyczalnię kamperów.

Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firm Weinsberg, Knaus, Dethleffs, Sunlight, Laika, Hymer w zakrese sprzedaży serwisu i części zamiennych .

Działalność Wadowsy Campery zlokalizowana jest w:

  • Gaj k /Krakowa, ul. Myślenicka 7
  • Janki k/Warszawy al. Krakowska 18

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !