Affinity
Affinity

Affinity

Marka Affinity zrodziła się z pasji i doświadczenia. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale. Produkcja Affinity Camper Vans rozpoczęła się w styczniu 2020 roku w łódzkim Ozorkowie, z tym większą dumą i radością informujemy o dostępności pojazdów tej marki w naszej ofercie.

Szukasz kampera idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb? Affinity Camper Van to świetny wybór, a wszystko dzięki elastycznej konfiguracji, pozwalającej dopasować pojazd do różnorodnych potrzeb użytkowników, od dwójki podróżników do czteroosobowej rodziny. Pojazdy Affinity zbudowane są w oparciu o Fiata i Peugeota, co dostarcza maksymalnie dużo przestrzeni wewnątrz. Ergonomiczny układ, więcej naturalnego światła wpadajacego przez duże okna dachowe, a wieczorem przytulne oświetlenie idealnie komponuje się z designerskimi materiałami i atrakcyjną kolorystyką. 

Układ wnętrza - Dzień - Noc

Wnętrze Affinity

Do przestronnego wnętrza Affinity Camper Van prowadzą praktyczne i szerokie drzwi przesuwne. Każdy z elementów wyposażenia, od schowków i szafek po wyposażenie techniczne jest łatwo dostępny. Bez względu na to, czy masz duże doświadczenie w caravaningu, czy dopiero wkraczasz do tego świata, z pewnością docenisz funkcjonalnie zaplanowane wnętrze, a w nim: niespotykaną dotąd kuchnię w układzie litery L, która pozwoli Ci wygodnie przygotować wyśmienite dania dla Twoich bliskich. Dodatkowo dużym atutem Affinity jest przytulna jadalnia i sypialnie, które sprawią, że poczujesz ciepło domowego ogniska. 

 

Affinity Camper Van cechuje najwyższa jakość materiałów, komfort użytkowania, łatwość obsługi, nowoczesny design i wiele innowacyjnych funkcji.
Wygodne fotele i łóżka sprawią, że poczujesz się jak w domu. A to jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania Affinity!

 

 

Jedną z wielu funkcji, za którą cenimy pojazdy Affinity, jest maksymalne wykorzystanie wnętrza.
Innowacyjne podejście i nietuzinkowe pomysły twórców tej marki zaowocowały możliwością konfiguracji pojazdu z aż czterema wygodnymi miejscami do spania: dużym dwuosobowym łóżkiem francuskim w tylnej części oraz wyjątkowym, rozkładanym łóżkiem piętrowym w przedniej.

 


Innowacje

  • Modyfikacja bocznych ścian samochodu, dzięki której uzyskano kilka centymetrów przestrzeni z każdej strony. Efektem tych działań jest umieszczenie wewnątrz francuskiego łóżka o szerokości ok. 130 centymetrów. W kamperach Affinity wypoczniecie jak nigdy!
  • Zmiana przedniej części dachu i montaż dużego okna nad kabiną. Dzięki tym działaniom pojazd zyskał dodatkową, użyteczną przestrzeń i jeszcze więcej naturalnego światła.
  • Umieszczenie ciężkich elementów wyposażenia, m.in drugiego akumulatora, czy zbiornika na wodę w tylnej części pojazdu, co wpłynęło na optymalną dystrybucję masy.
  • Niezawodne działanie wszystkich urządzeń, dzięki nowoczesnemu systemowi elektrycznemu.
  • Dodatkowo liczne gniazda elektryczne, USB, bezprzewodowa ładowarka do telefonów i akumulator w technologii litowej.
  • Gniazdo 230V w bagażniku, dzięki któremu Twój pojazd elektryczny będzie zawsze pełen energii.
  • Możliwość wyposażenia pojazdu w panele solarne o mocy aż 360 watów.
  • Affinity Camper Van to idealny towarzysz podróży również z nieco chłodniejszych warunkach, a wszystko dzięki podwójnej podłodze, doskonałej izolacji, ogrzewaniu Truma Combi.
  • Nie straszne w zimie będzie zamarznięcie wody, ponieważ cała instalacja wodna, wraz ze zbiornikami, umieszczona jest w ogrzewanej przestrzeni.
  • Funkcjonalna łazienka w kamperze? To możliwe dzięki dużej łazience umieszczonej w tylnej części kampera, obok łóżka francuskiego. Wewnątrz znajduje się składana umywalka, a za lustrem zamykana szafka wyposażona w gniazdo 230 V.