Hymer
Hymer

Hymer

Marka Hymer jest synonimem najwyższej jakości kamperów, a dodatkowo bardzo mocno stawia na design automotive. Świetnie łączy nowoczesne rozwiązania, luksusowy design nie tracąc na przytulności, czy ciepłym wnętrzu. Marka kieruje swoje produkty do osób wymagających, oczekujących nowoczesności. 
Osobiście uważam, że marka Hymer to produkty, jakościowo jedne z najlepszych na rynku. 
Hymer to prawdziwy kamper klasy premium.

Od swojego powstania w 1957 r. Firma HYMER jest powszechnie znana w kamperach i przyczepach kempingowych. Firma wyróżnia się nie tylko długą tradycją i zamiłowaniem do motoryzacji, ale także jest jednym z wiodących producentów w segmencie premium dzięki wysokim standardom jakości i konsekwentnej ewidencji innowacji. Hymer GmbH & Co. KG sprzedaje swoje produkty pod czterema markami HYMER Motorhomes, karabinami ERIBA, HYMERCAR Camper Vans oraz oryginalnymi częściami i akcesoriami HYMER. Hymer GmbH & Co. KG jest częścią Erwin HymerGroup.

Techniczne know-how, pionierski duch przedsiębiorcy i zdrowa dawka ambicji i ciężkiej pracy - wszystko to było typowe dla Erwina Hymera. Od małego założyciel firmy, który zmarł w kwietniu 2013 r., Stworzył grupę przedsiębiorstw, która jest bardzo udanym przedsiębiorstwem w branży caravaningu, która działa na całym świecie.

Oprócz atrakcyjnego wzornictwa i wygodnego wnętrza, nacisk kładziony był zawsze przede wszystkim na spełnianie życzeń klientów dotyczących najwyższej jakości, innowacyjnej technologii i optymalnego bezpieczeństwa. HYMER był także pionierem bezpieczeństwa, między innymi, wprowadził koncepcję podwójnego piętra.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą !