Sunlight
Sunlight

Sunlight

Jest tak wiele do odkrycia - dalekie kraje, wysokie góry, głębokie jęziora i bujne zielone lasy. Teraz nadszedł czas na przygodę! Z przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego Sunlight dostrzeżesz horyzont wielu możliwości - możesz wyruszyć w nieznane albo bezpiecznie wrócić do domu.

Sunlight - z miłości do podróżowania
Marzysz o podróżowaniu bez ograniczeń? Samemu, w towarzystwie, z przyjaciółmi lub całą rodziną- z Sunlight to proste! Znajdź pasujący model, spełniający wszelkie wymagania, nieważne czy będzie to mała przyczepa kempingowa, czy tez kompaktowy samochód kempingowy dla całej rodziny.
Chodźmy! Kliknij, odkryj możliwości, jakie daje Sunlight i rozpocznij swoją własną przygodę: zimą na polu namiotowym, uprawiając turystykę, tak, jak chcesz, a może nawet podróżując dookoła świata?

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z naszym działem sprzedaży w Krakowie lub Warszawie.

Modele Sunlight

POJAZD BAZOWY
--------------------------------------------------------------------------------------------
MODEL FIAT DUCATO
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POJEMNOŚĆ SILNIKA 2,3 L MJet
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NORMA SPALINOWA EURO 6
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOC SILNIKA kW (KM) 96 (130)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OGUMIENIE 215 / 70 R 15 C
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Zejdź na dół. Gdzie zechcesz.
Obok łóżek, w tylnej części kampera półintegrowanego, istnieje możliwość uzyskania dodatkowego miejsca do spania.

T 65

Kamper półintegrowany, jednak pod względem długości kompaktowy. W zależności od modelu posiada w przedniej części opuszczane łóżko.
Na samą myśl o podróży czujesz radość. Miejsce na wspólne zabawy.

Stań ponad wszystkim. Możesz się też położyć.

Wygodne, duże łóżko alkowy znajduje się nad kabiną kierowcy, a Ty masz wiele wolnego miejsca na dole, w części mieszkalnej kampera.  „ W moim A 70 kryje się mój drugi dom. Rowerowy ekwipunek, grill, moje ubrania. W zasadzie jeszcze tylko E – rowery do garażu i jestem gotowy do odjazdu.” Guido Tschugg, legenda kolarstwa górskiego, pionier E-rowerów i ojciec.
A 70

Łóżko nad kabiną kierowcy oferuje wiele miejsca do spania i do mieszkania. Słoneczna strona dnia i nocy.
Bądź jak astronauta.
Dzięki połączeniu kabiny kierowcy z częścią mieszkalną, pojazdy integrowane oferują dużą przestrzeń wewnątrz kampera.
I 68

W kamperach integrowanych kabina kierowcy jest bezpośrednio zintegrowana z częścią mieszkalną kampera.

Bądźcie w podróży, Ty i Twój Sunlight.
A (alkowa)

Legenda kolarstwa górskiego, pionier E-rowerów Guido Tschugg ma kompletny drugi dom w swoim Sunlight! Najczęściej porusza się na dwóch kołach, a z kampera korzysta jak z pokoju hotelowego na czterech kołach.


I (integrowany)
Sabine Spitz podróżuje kamperem integrowanym. Przede wszystkim korzysta z przestronnego garażu, w którym znajdują się jej cztery rowery. Swoim kamperem przemieszcza się z zawodów na zawody.

T (półintegrowany)
Kamper półintegrowany jest dla Michaela Geberta ważnym punktem do lądowania. Dla paralotniarza Sunlight to prawdziwy dom na kółkach, szczególnie podczas jego wyjazdów na podniebne przygody.

 

W końcu jest Twój!


 

WYSTRÓJ WNĘTRZA
Istnieje możliwość wyboru kolorystyki wystroju wnętrza pomiędzy Macadamia Styles a Santa Cruz. Obydwa warianty to materiały najwyższej jakości, odporne na uszkodzenia, łatwe w utrzymaniu czystości.
CZĘŚĆ MIESZKALNA
Kamper Sunlight - własne, cztery ściany i wiele inteligentnych rozwiązań, by zagwarantować dużą przestrzeń i wiele praktycznych schowków.
ŁAZIENKA
Nie da się lepiej i sprytniej: przestrzeń łazienki została perfekcyjna zaprojektowana. Prysznic, obok umywalka, kasetowa toaleta oraz wiele praktycznych schowków.
ANEKS KUCHENNY
Na niewielkiej powierzchni, wiele możliwości do przygotowania ulubionych potraw: pojemna lodówka, trzypalnikowa kuchenka, zlew ze stali nierdzewnej oraz praktyczne blaty.
SYPIALNIA
Łóżko królewskie, pojedyncze, piętrowe, francuskie wzdłuż lub w poprzek kampera.
W zależności od modelu Sunlight oferuje różne warianty łóżek. Antyalergiczne materace gwarantują komfortowy sen.
Przytulnie i radośnie. Przestrzeń mieszkalna kampera to szczególne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Wnętrze zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości i perfekcyjnie zaprojektowane. Cieszą inteligentne, przemyślane rozwiązania. Możesz się poczuć jak u siebie w domu.
Twoje ulubione potrawy. W Twoim ulubionym miejscu.
Kuchnia w Sunlight jest wprawdzie niezbyt duża, ale zdumiewająco dobrze wyposażona: lodówka, kuchenka gazowa, zlewozmywak, rozkładany blat kuchenny i wiele pojemnych schowków sprawiają, że aneks kuchenny jest Twoją nową przestrzenią. Kuchnia z wielką miłością do szczegółów: pojemne szuflady i szafki podsufitowe z systemem cichego domykania Soft-Close-System, duży okrągły zlewozmywak ze stali szlachetnej ze szklaną pokrywą oraz wysokiej jakości urządzeń. Wiele inteligentnych schowków i ergonomicznie dopasowane meble kuchenne oferują wystarczającą ilość miejsca, aby każde ulubione danie było idealnie przygotowane. Opcjonalnie istnieje możliwość zainstalowania większej lodówki: 167 l lodówka i 29 l zamrażalnik. Wydajne urządzenia z niskim zużyciem energii.
Możesz się dziwić, kto i co tu znajdzie swoje miejsce. Twój Sunlight został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla Ciebie, Twojej rodziny i na wszystkie przedmioty, które chcesz zabrać ze sobą.
Odśwież się.
W wielofunkcyjnej łazience z prysznicem, umywalką, toaletą kasetową i wieloma funkcjonalnymi schowkami, mimo małej przestrzeni, możesz się odświeżyć na cały dzień.

Sam decydujesz.
Poniżej znajdują się modele i propozycje projektu wnętrz pojazdów kempingowych Sunlight.
Alkova


Półintegra


Integra


Blaszaki