Weinsberg
Weinsberg

Weinsberg

Dlaczego podróżując Weinsbergiem Twoje wakacje są tak wyjątkowe ?
Tu w Weinsbergu, mocno wierzymy, że trzeba czegoś więcej, niż tylko logo silnej marki aby pojechać na fantastyczne wakacje:
Potrzeba niezawodnego towarzysza, bliskiego przyjaciela - kogoś kto pomoże w odkryć Świat.
Przez ponad 45 lat, przekonujemy swoich klientów doświaczeniem i inspiracją. Nasz cel ? Spełnić Wasze marzenia o wolności przy idealnym balansie ceny oraz jakości.
Aby to osiągniąć, produkujemy pojazdy, które spełniają Wasze życzenia szanując oczekiwania co do stylu, jakości i ceny.
Są funkcjonalne, niezawodne, przyjazne Twojej rodzinie, a przy tym proste w obsłudze, intuicyjne i unikalne.
Czynią Twój urlop wyjątkowym.
WEINSBERG. Twoje wakacje.

Kampery

Kampery typu blaszak

CaraBus
Wygoda podróżowania
Mimo niewielkich gabarytów, CaraBus oferuje 4 miejsca leżące. Dzięki dobrze zaprojektowanej przestrzeni wewnątrz jest sporo miejsca. Kompaktowy, zwrotny pojazd kempingowy łatwy do prowadzenia po wąskich, trudnych do pokonania drogach.

CaraTour
Wyjątkowy design
Dzięki niewielkim rozmiarom idealny kamper na wąskie, kręte trasy. Połączenie dynamiki i elegancji to także równowaga wnętrza. Nie można pominąć niebanalnego wzornictwa z funkcjonalnością wyposażenia.

Pojazdy kempingowe

CaraCompact
Kompaktowa przestrzeń
Zwrotny, dynamiczny pojazd na różne trasy. Perfekcyjnie zaprojektowane wnętrze, wyrafinowane szczegóły, funkcjonalne rozwiązania, nadzwyczajnie wiele miejsca na wszystko, co jest potrzebne, by cieszyć się podróżą i urlopem.

CaraLoft
Wytrzymały i zwrotny kamper
CaraLoft przekonuje dużą przestrzenią załadunku, przemyślanymi szczegółami
poziomem dynamiki jazdy, także na trudnym, wymagającym terenie. Idealny dla osób, które marzą o kompaktowym kamperze, a nie chcą zrezygnować z pełnego komfortu.

CaraSuite
Wysoka jakość bez mankamentów
Wyższe o 15 cm wnętrze pojazdu gwarantuje większą przestrzeń. Podnoszone łóżko (w wyposażeniu seryjnym) w ciągu dnia można bezpiecznie schować, by zyskać więcej miejsca w części mieszkalnej kampera, w nocy jest idealnym miejscem na dobry sen.

CaraHome

Przestrzeń na wakacyjne przeżycia
Łóżko alkowy oraz odpowiedni podział wnętrza gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na wakacyjne przeżycia dla wszystkich podróżujących. W zależności od modelu dostępna ilość miejsc leżących - od 4 do 6. Opcjonalnie – CaraKids

Nadszedł czas na wakacyjne przygody
Niezależnie, czy jest to wypad we dwoje, wyjazd rodzinny, czy podróż z przyjaciółmi, mamy podobne pragnienia: przeżycie wspólnych chwil ze szczególnie ważnymi osobami. Pojazdy kempingowe WEINSBERG spełnią Państwa oczekiwania, a nowatorskie rozwiązania wprowadzone do modeli na sezon 2017/2018 urzeczywistnią indywidualne marzenia.
Ekscytujący urlop
Rodzinna atmosfera w przestronnym wnętrzu przyczepy CaraOne

Domowa przestrzeń

Wspaniały projekt wnętrza, idealne rozmieszczenie pomieszczeń, duża przestrzeń, wyposażenie dla wymagających, to tylko niektóre atuty przyczepy CaraOne. Wytrzymała, oferująca do 8 miejsc leżących doskonała przyczepa dla dużej grupy podróżujących.

Wiele miejsca na ekscytujące przeżycia