Wynajem kamperów odbywa się dokładnie w dwóch miejscach - w miejscowości Gaj koło Krakowa i miejscowości Janki koło Warszawy. To właśnie tam nasza wypożyczalnia kamperów ma swoje salony. Poniżej przedstawiamy kampery, które są dostępne na wynajem. W ofercie znajdziesz zarówno kamper dla 2 osób, jak i kamper 4 czy nawet 5-osobowy.

Zapytaj o wynajem

Planujesz wynajem kampera i chcesz poznać szczegóły oferty?
Już dziś skontaktuj się z nami!
tel. +48 12 213 21 30
tel kom. +48 725 285 100
e-mail: m.ujma@wadowscy.pl

Wynajem

Czy wiesz, dlaczego wynajem kamperów jest taki popularny? Kamper zapewnia niezależność oraz zwalnia turystów z:                                     

  • konieczności rezerwacji miejsc noclegowych,

  • poszukiwania restauracji,

  • wypożyczania sprzętu turystycznego,

  • częstych zakupów spożywczych.

 

Podróżowanie kamperem daje ponadto możliwość bliskiego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w miejscach dowolnie wybranych przez siebie. Do kampera możemy zabrać wszystkie swoje ulubione rzeczy, np. sprzęt turystyczny i zapas żywności. We wnętrzu kampera do dyspozycji są liczne schowki oraz lodówka z zamrażalnikiem. Zwolennicy polskiej kuchni, nie muszą rozstawać się ze swoimi potrawami. Kuchenka gazowa wyposażona jest w 2 lub 3 palniki - daje to możliwość przygotowania posiłków. W kamperze możemy zainstalować również podstawowy sprzęt AGD (opiekacz, ekspres do kawy itp.). Sprawdź akcesoria do kamperów, aby korzystać z najlepszego, kompleksowego wyposażenia. 

Wypożyczalnia kamperów Wadowscy oferuje samochody campingowe już od 370 brutto za dobę. Są to samochody 4 oraz 6 miejscowe. Samochody posiadają wszystkie ważne przeglądy techniczne, ubezpieczenie Auto Casco oraz assistance. Do prowadzenia kampera wystarczy prawo jazdy kategorii B. Samochody wyposażone są w silniki diesla o mocy powyżej 100 KM.

Jako wypożyczalnia wynajmujemy samochody campingowe od wiosny do późnej jesieni. Jednakże kampery pozwalają na podróżowanie przez cały rok. Szczególnie popularne wśród caravaningowców cele wypraw to: Włochy, Francja oraz Hiszpania. Dla bardziej doświadczonych turystów atrakcyjnymi miejscami będą: Grecja, regiony alpejskie, kraje skandynawskie, Szkocja. Wydania / zwroty samochodów campingowych w niedziele wymagają potwierdzenia w momencie rezerwacji.

Zobacz, jaką ofertę przygotowała nasza wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych Wadowscy w Warszawie i Krakowie. Prowadzimy też serwis kamperów, w którym w przypadku awarii lub zużycia części eksploatacyjnych, możesz je wymienić. 

Wszystkie kraje Unii Europejskiej dysponują infrastrukturą caravaningową, która umożliwia przyjemne i bezpieczne podróżowanie. Istnieje bowiem wiele tzw. miejsc obsługi kamperów (uzupełnienie wody, opróżnienie zbiorników z nieczystościami) Samochód campingowy daje znakomitą możliwość uczestniczenia w dużych imprezach sportowych, takich jak np. rajdy samochodowe czy wyścigi kolarskie. Ze względu na ograniczenia firm ubezpieczeniowych, dotyczących krajów, gdzie polisa nie obowiązuje, prosimy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia lub skontaktować się z nami.

Więcej o wynajmie campera

Informacje podstawowe

Wypożyczalnia kamperów Wadowscy oferuje samochody campingowe już od 390 zł brutto za dobę. Są to samochody 4 oraz 6 miejscowe. Samochody posiadają wszystkie ważne przeglądy techniczne, ubezpieczenie Auto Casco oraz assistance. Do prowadzenia wystarcza prawo jazdy kat. B. Samochody wyposażone w silniki diesla o mocy min. 100 KM. Wydania / zwroty samochodów campingowych w niedziele – do potwierdzenia w momencie rezerwacji.

Wynajem kamperów

Samochody campingowe wypożyczamy (kampery wynajem) od wiosny do późnej jesieni. Jednakże campery pozwalają na podróżowanie przez cały rok. Szczególnie popularne wśród caravaningowców cele wypraw to: Włochy, Francja oraz Hiszpania. Dla bardziej doświadczonych Grecja, regiony alpejskie, kraje skandynawskie, Szkocja.