marki kamperów
i przyczep kampingowych


Letnie wakacje, ferie zimowe, pobyt w górach, nad morzem, w mieście, a może podróż dookoła świata? Gdziekolwiek się udasz, przyczepy kempingowe i samochody Dethleffs to najwyższej jakości sprzęt, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
Z niepohamowaną pasją od 1960 roku firma KNAUS urzeczywistnia Państwa marzenia. Połączenie doświadczenia i nowych projektów pozwala na nieustanny rozwój i nowatorskie rozwiązania zarówno w dziedzinie technologii, jak i wzornictwa.
Jest tak wiele do odkrycia - dalekie kraje, wysokie góry, głębokie jęziora i bujne zielone lasy. Teraz nadszedł czas na przygodę! Z przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego Sunlight dostrzeżesz horyzont wielu możliwości - możesz wyruszyć w nieznane albo bezpiecznie wrócić do domu.
Dlaczego podróżując Weinsbergiem Twoje wakacje są tak wyjątkowe ? Tu w Weinsbergu, mocno wierzymy, że trzeba czegoś więcej, niż tylko logo silnej marki aby pojechać na fantastyczne wakacje: Potrzeba niezawodnego towarzysza, bliskiego przyjaciela - kogoś kto pomoże w odkryć Świat.
Podróżując Laiką, poczujesz się jak w domu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, niezawodnej technologii, funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzom i dbałości o szczegóły, został stworzony bezpieczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb pojazd kempingowy.
Marka Hymer jest synonimem najwyższej jakości kamperów, a dodatkowo bardzo mocno stawia na design automotive. Świetnie łączy nowoczesne rozwiązania, luksusowy design nie tracąc na przytulności, czy ciepłym wnętrzu.
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30