marki kamperów
i przyczep kampingowych


Letnie wakacje, ferie zimowe, pobyt w górach, nad morzem, w mieście, a może podróż dookoła świata? Gdziekolwiek się udasz, przyczepy kempingowe i samochody Dethleffs to najwyższej jakości sprzęt, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
Z niepohamowaną pasją od 1960 roku firma KNAUS urzeczywistnia Państwa marzenia. Połączenie doświadczenia i nowych projektów pozwala na nieustanny rozwój i nowatorskie rozwiązania zarówno w dziedzinie technologii, jak i wzornictwa.
Jest tak wiele do odkrycia - dalekie kraje, wysokie góry, głębokie jęziora i bujne zielone lasy. Teraz nadszedł czas na przygodę! Z przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego Sunlight dostrzeżesz horyzont wielu możliwości - możesz wyruszyć w nieznane albo bezpiecznie wrócić do domu.
Dlaczego podróżując Weinsbergiem Twoje wakacje są tak wyjątkowe ? Tu w Weinsbergu, mocno wierzymy, że trzeba czegoś więcej, niż tylko logo silnej marki aby pojechać na fantastyczne wakacje: Potrzeba niezawodnego towarzysza, bliskiego przyjaciela - kogoś kto pomoże w odkryć Świat.
Podróżując Laiką, poczujesz się jak w domu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, niezawodnej technologii, funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzom i dbałości o szczegóły, został stworzony bezpieczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb pojazd kempingowy.
Marka Hymer jest synonimem najwyższej jakości kamperów, a dodatkowo bardzo mocno stawia na design automotive. Świetnie łączy nowoczesne rozwiązania, luksusowy design nie tracąc na przytulności, czy ciepłym wnętrzu.
Marka Affinity zrodziła się z pasji i doświadczenia. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale.
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30