dbałość od detale
Marka Affinity zrodziła się z pasji i doświadczenia. Wyróżnia ją wszechstronność, wysoka jakość, niespotykana dotąd użyteczność, atrakcyjny wygląd i dbałość o detale. Produkcja Affinity Camper Vans rozpoczęła się w styczniu 2020 roku w łódzkim Ozorkowie, z tym większą dumą i radością informujemy o dostępności pojazdów tej marki w naszej ofercie.
Szukasz kampera idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb? Affinity Camper Van to świetny wybór, a wszystko dzięki elastycznej konfiguracji, pozwalającej dopasować pojazd do różnorodnych potrzeb użytkowników, od dwójki podróżników do czteroosobowej rodziny. Pojazdy Affinity zbudowane są w oparciu o Fiata i Peugeota, co dostarcza maksymalnie dużo przestrzeni wewnątrz. Ergonomiczny układ, więcej naturalnego światła wpadającego przez duże okna dachowe, a wieczorem przytulne oświetlenie idealnie komponuje się z designerskimi materiałami i atrakcyjną kolorystyką.
Zabudowa także różni się od typowych „blaszaków”, w Affinity kuchnia znajduje się naprzeciw drzwi wejściowych do części dziennej, a nie jak najczęściej to spotykamy, zaraz przy nich. Łazienka znajduje się z tyłu pojazdu.

Mnóstwo miejsca na bagaż zyskano między innymi dzięki zastosowaniu niespotykanych nigdzie indziej poszerzeń bocznych, które dodają około 12 cm więcej przestrzeni na szerokości pojazdu.
zwinny i dynamiczny

Kamper
Affinity Camper Van

Pierwotna wersja tego gorąco przyjętego campera. Prócz łózka dla dwóch osób znajdującego się w tylnej części pojazdu, kanapa pozwalająca podróżować dwóm pasażerom przekształca się w innowacyjne łóżko dwupiętrowe – to jeden z głównych powodów, za który fani caravaningu pokochali ten model.
Dla dwojga

Kamper
Affinity Duo

wersja dla podróżujących we dwoje, pozbawiona rozkładanego łóżka piętrowego za to łóżko z tyłu części dziennej ma możliwość zwiększenia swojego rozmiaru przez rozsunięcie i dodanie dodatkowego fragmentu materaca. Ciekawostką jest także tajna skrytka na drogocenne przedmioty, której nie spotkacie w wersji pierwotnej – o jej lokalizacji na pewno opowiedzą nasi doradcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o camperach Affinity? 

Kliknij tutaj!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30