skąd odbierzesz kampera?

Wskaż
miejsce odbioru 
wybranego
kampera

Odbieram
w Krakowie
(Gaj)
Odbieram
w Warszawie
(janki)
Planujesz wynajem kampera?

Wynajem
kamperów

Wynajem kamperów odbywa się dokładnie w dwóch miejscach - w miejscowości Gaj koło Krakowa i miejscowości Janki koło Warszawy. To właśnie tam nasza wypożyczalnia kamperów ma swoje salony. Poniżej przedstawiamykampery, które są dostępne na wynajem. W ofercie znajdziesz zarówno kamper dla 2 osób, jak i kamper 4 czy nawet 5-osobowy.
Podróżowanie kamperem daje ponadto możliwość bliskiego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w miejscach dowolnie wybranych przez siebie.

Do kampera możemy zabrać wszystkie swoje ulubione rzeczy, np. sprzęt turystyczny i zapas żywności. We wnętrzu kampera do dyspozycji są liczne schowki oraz lodówka z zamrażalnikiem. Zwolennicy polskiej kuchni, nie muszą rozstawać się ze swoimi potrawami. Kuchenka gazowa wyposażona jest w 2 lub 3 palniki - daje to możliwość przygotowania posiłków. W kamperze możemy zainstalować również podstawowy sprzęt AGD (opiekacz, ekspres do kawy itp.). Sprawdź akcesoria do kamperów, aby korzystać z najlepszego, kompleksowego wyposażenia.
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych oraz serwis, sklep z akcesoriami i wypożyczalnię kamperów.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30