Wadowscy Campery

Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów karawaningu, a także tych, którzy pragną pierwszy raz skosztować tego, co kryje się w naszym motto: "Mój kamper - moja wolność". 

Wychowaliśmy się z bratem nieomal w przyczepach kempingowych i kamperach, podobnie jak dziś wychowują się nasze dzieci - tak - nieco trywializując - śmiało mogę powiedzieć o naszej rodzinnej pasji do karawaningu przekazanej przez rodziców. Oni to w 1971 roku założyli firmę samochodową, istniejącą do dziś, która na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijając, stała się synonimem jakości i solidności, pozyskując zarówno nowych współpracowników, jaki i pokolenia zadowolonych klientów. Branża karawaningowa stanowi dziś dopełnienie naszej wizji biznesu motoryzacyjnego zorientowanego na Państwa potrzeby, gdyż od ponad 10 lat obok wspaniałych samochodów Volvo i KIA, wyselekcjonowanych aut używanych oraz kompleksowych usług serwisowych oferujemy Państwu wszystko, co wiąże się z karawaningiem - od specjalistycznego serwisu - poprzez akcesoria kampingowe, kampery nowe i używane, a także przyczepy, po możliwość wypożyczenia kampera. W ten oto sposób dzielę się z Państwem, tym co w naszym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym pomaga odnajdywać sens. 

Zapraszamy zarówno do Gaju k. Krakowa, jak i do podwarszawskich Janek, gdzie dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w wyborze upragnionego pojazdu, uczynić go wygodniejszym, a w razie potrzeby usprawnić go lub po prostu podzielić się przy kawie naszą pasją i doświadczeniami z podróży. 

Pozdrawiam 

Paweł Wadowski 

Zapraszamy do śledzenia naszych aktywności na stronach: 
INSTAGRAM 
FACEBOOK 
YOUTUBE

Uwaga wszyscy fani caravaningu!
Rok 2021 to jubileusz 90-lecia wynalezienia caravaningu, z tej okazji marka Dethleffs przygotowała dla Was niesamowity konkurs, którego zwycięzca otrzyma zwrot 100% ceny zakupu.

Wykorzystaj swoją szansę!

-> Skontaktuj się z naszym Doradcą, skonfiguruj i zakup w terminie 01.01.2021 - 31.12.2021 r. nową przyczepę kempingową lub nowy samochód kempingowy Dethleffs.

-> Przy pomocy naszego Doradcy Handlowego uzupełnij formularz zgłoszeniowy online.

Przy odrobinie szczęścia w tym roku, nie tylko kupisz swój wymarzony pojazd, lecz także jako szczęśliwy zwycięzca otrzymasz zwrot całkowitej ceny zakupu.

 

Campery Wadowscy
Campery Wadowscy

Pasja

Odkąd sięgam pamięcią pasja podróżowania nowych miejsc, aktywnego wypoczynku — czyli po prostu caravaning jest obecny w życiu naszej rodziny.

Campery Wadowscy

Niezawodność

Każdy z Państwa znajdzie u nas kompetentną, opartą na osobistym doświadczeniu obsługę, jak również najbogatszą w Polsce ofertę sprzedaży camperów używanych i nowych.

Campery Wadowscy

Doświadczenie

Wadowscy — firma rodzinna, założona została przez Józefa Wadowskiego w Krakowie w roku 1971 i od początku swego istnienia działalność swoją wiąże z motoryzacją.

  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy
  • Kampery Wadowscy