Firma Wadowscy z siedzibą w Warszawie i Krakowie oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania firmy Dometic. Produkty tej firmy z pewnością zwiększą komfort użytkowania campera. Najwyższej klasy doposażenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
DOPOSAŻENIA CAMPERÓW

Dometic

W ofercie Dometic znajdują się stojące i turystyczne lodówki o różnych rozmiarach, a także klimatyzatory i systemy zasilania. W zakresie zabezpieczeń firma proponuje takie rozwiązania jak czujniki cofania, wyposażone w systemy kamer oraz alarmy samochodowe. Każdy camper z Dometic może zostać zaopatrzony w detektory gazu i sejfy. Komfort podczas czasu spędzonego na świeżym powietrzu zapewnią markizy oraz rolety instalowane na stałe.

W przypadku dłuższej podróży proponujemy doposażenie kampera w kuchenki, zlewozmywaki oraz piekarniki. Firma Dometic oferuje dodatkowo czajniki turystyczne, mikrofale, ekspresy do kawy oraz systemy sanitarne do camperów. W ofercie znajdują się toalety z rozdrabniaczami oraz produkty do ich czyszczenia.

Dzięki tym rozwiązaniom każdy wyjazd będzie udany!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30