firma z pasją

Wadowscy
Campery

Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów karawaningu, a także tych, którzy pragną pierwszy raz skosztować tego, co kryje się w naszym motto: "Mój kamper - moja wolność".

Wychowaliśmy się z bratem nieomal w przyczepach kempingowych i kamperach, podobnie jak dziś wychowują się nasze dzieci - tak - nieco trywializując - śmiało mogę powiedzieć o naszej rodzinnej pasji do karawaningu przekazanej przez rodziców. Oni to w 1971 roku założyli firmę samochodową, istniejącą do dziś, która na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijając, stała się synonimem jakości i solidności, pozyskując zarówno nowych współpracowników, jaki i pokolenia zadowolonych klientów. Branża karawaningowa stanowi dziś dopełnienie naszej wizji biznesu motoryzacyjnego zorientowanego na Państwa potrzeby, gdyż od ponad 10 lat obok wspaniałych samochodów Volvo i Kia, wyselekcjonowanych aut używanych oraz kompleksowych usług serwisowych oferujemy Państwu wszystko, co wiąże się z karawaningiem - od specjalistycznego serwisu - poprzez akcesoria kampingowe, kampery nowe i używane, po przyczepy. W ten oto sposób dzielę się z Państwem, tym co w naszym życiu, zarówno prywatnym, jak i zawodowym pomaga odnajdywać sens.

Zapraszamy zarówno do Gaju k. Krakowa, jak i do podwarszawskich Janek, gdzie dołożymy wszelkich starań, by pomóc Państwu w wyborze upragnionego pojazdu, uczynić go wygodniejszym, a w razie potrzeby usprawnić go lub po prostu podzielić się przy kawie naszą pasją i doświadczeniami z podróży.

Pozdrawiam

Paweł Wadowski

GAJ
ul. Myślenicka 7 | 32-031 Gaj k. Krakowa
T: +48 12 213 21 30
E: sale@wadowscy.pl

JANKI
ul. Mszczonowska 24 | 05-090 Janki k. Warszawy
T: +48 22 773 40 43
E: sale@wadowscy.pl

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30