Wadowscy Campery to doświadczona firma, specjalizująca się w sprzedaży oraz kompleksowym doposażaniu camperów. Oferujemy swoim klientom szereg produktów z tego zakresu, między innymi artykuły firmy Truma. Jest to niemieckie przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w produkcji akcesoriów i doposażeń camperów. Firma ta oferuje kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że każda podróż będzie udana.
DOPOSAŻENIA CAMPERÓW

Truma

W szerokiej ofercie firmy Truma znajdują się najlepsze systemy grzewcze. Polecamy grzejniki dopasowane do potrzeb użytkownika i samochodu, między innymi: grzejniki Combi, klasy S oraz E. Charakteryzują się one krótkim czasem nagrzewania oraz prostą obsługą. W ofercie systemów wodnych firma Truma przygotowała dla klientów kotły elektryczne oraz gazowe do camperów.

Oprócz tego, niemiecka firma zaopatruje samochody w regulatory ciśnienia gazu i instalacje gazowe, dzięki którym w podróży możliwe jest przygotowanie posiłków. Systemy energetyczne i klimatyzacyjne firmy Truma zapewniają większy komfort w czasie podróży. Systemy manewrowe to jeden z najciekawszych produktów od firmy Truma. W ofercie mamy dwa rodzaje na przyczepy jedno i dwuosiowe, które w bezproblemowy sposób pozwolą na odpowiednie zaparkowanie lub ustawienie campera.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i skorzystania z produktów Truma w oddziałach w Warszawie i Krakowie, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów i konkurencyjne ceny
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30