Pierwsza podróż Affinity

Kto z nas choć raz nie marzył, żeby tak wsiąść do samochodu i jechać przed siebie, poczuć wolność i niezależność, właśnie z takich marzeń zrodziła się nasza pasja do caravaningu, która niezmiennie trwa już od 7 lat. Tym razem, nie musieliśmy czekać aż do wakacji, początkiem czerwca, trafiła nam się nie lada gratka, otrzymaliśmy możliwość przetestowania nowego polskiego kamper vana Affinity, który ledwo co zjechał z linii produkcyjnej i udaliśmy się, na krótki wypad w Bieszczady. Nie spodziewaliśmy się, że kamper van tzw. blaszak może być aż na takim "wypasie". Wrażenie już zrobił sam wygląd zewnętrzny, elegancki design, wyjątkowa kolorystyka, połączenie elementów matowych z perłowymi, poszerzane boki, podwyższony dach, natomiast wnętrze niemalże hotelowe. Już po otwarciu drzwi, a w zasadzie ich przesunięciu zrobiło się bardzo jasno, przestronnie i przede wszystkim bardzo przytulnie, to za sprawą idealnie dobranej kolorystki i połączeniu wysokiej jakości materiałów. Oprócz walorów czysto estetycznych, zachwyciła nas funkcjonalność rozwiązań, duża ilość szafek, znalazło się miejsce nawet na szafę z wieszakami, nie spotkaliśmy się również wcześniej z takimi rozwiązaniami dotyczącymi łóżek. Tylne łóżko główne posiada wielofunkcyjny, przesuwany stelaż, który jednym ruchem można podnieść i otrzymuje się podparcie pod plecy, dzięki ,któremu wygodnie można poczytać, posiada także elektryczną windę, dzięki, której po podniesieniu łóżka,  możemy swobodnie  umieścić rowery w bagażniku. Bardzo ciekawym i równie funkcjonalnym pomysłem jest łóżko w przedniej części kabiny, w ciągu kilku chwil, ławka pasażerska zamienia się w naprawdę wygodne dwupoziomowe łóżko, na którym wyśpią się nie tylko dzieci, ale i dorośli. Tych zalet Affinity ma jeszcze dużo, dużo więcej, ale niewątpliwie największym atutem jest wysoka funkcjonalność i poczucie przestronności na niewielkiej powierzchni.

 Affinity zdecydowanie  potwierdza, że to nie wielkość ma znaczenie 😉

Wracając do naszego wyjazdu, poniżej kilka fotek, oczywiście z Affinity w roli głównej oraz naszym pieskiem inaczej zwanym Travelerkiem, wielkim  pasjonatem podróżowania i wcaleto nie jest żart!

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30