najwyższa jakość kamperów
Marka HYMER od 1957 roku jest synonimem wysokiej jakości pojazdów rekreacyjnych. I nie bez powodu. Bogate portfolio tej marki stanowią zarówno kampery klasy premium, jak i kampery praktyczne, których uzupełnieniem są akcesoria szyte na miarę. Hymer to połączenie pasji do podróżowania z wysoką dbałością o jakość produktów. Decydując się na tę firmę możesz oczekiwać pojazdu wysokiej jakości o najwyższym komforcie i technologii. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, lekką konstrukcję czy izolację.

Dowiedz się więcej o ofercie kamperów marki Hymer.
Integra

Kamper
B-Class MasterLine I

Pojazd który łączy w sobie bezkompromisową, najwyższą technologię i kultowy design. Wyróżniaja się licznymi systemami wspomagającymi kierowcę, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i optymalne zachowanie podczas jazdy, sportowy wygląd, większa przestrzeń do przechowywania, lepsza izolacja, podwozie SLC z płaską podłogą dla większej stabilności i komfortu jazdy.
Integra

Kamper
B-Class ModernComfort I

Dzięki połączeniu z podwoziem SLC, dobrze znanej technologii PUAL i lekkiej podłodze GRP, ta seria oferuje wyjątkowo lekką i stabilną konstrukcję, a także dodatkowe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Użytkownicy tego pojazdu docenią szczególnie ogromny garaż o wysokości załadunku do 1,23 m, zbiornik świeżej wody o pojemności 180 litrów i zbiornik na szarą wodę o pojemności 150 litrów, podwójną podłogę z funkcją przeładunku, wolną od schodów w części mieszkalnej.
Integra

Kamper
B-Class ModernComfort I WhiteLine

Zintegrowana edycja modelu WhiteLine oparta na Sprinterze Mercedes-Benz łączy maksymalne bezpieczeństwo i nowoczesność z dynamiką jazdy i komfortem. Dostępny również jako model edycyjny z niestandardowymi dodatkami opcjonalnymi.
Integra

Kamper
Exsis-I

Jego aerodynamiczna konstrukcja zapewnia między innymi niskie zużycie paliwa, cichą jazdę i doskonałą widoczność. Nowoczesna technologia budowy zapewnia Exsis najlepsze wartości izolacyjne, stabilność i trwałość.
Integra

Kamper
Exsis-i 580 Pure

Konsekwentna lekka konstrukcja i mocny napęd 165 KM - w ten sposób bez wysiłku dotrzesz do celu. I to za bezkonkurencyjną cenę.
Pół-integra

Kamper
B-Class MasterLine T

Wyznacza nowe standardy w segmencie premium, na szczególną uwagę zasługuje wygodne wejście dzięki komfortowym drzwiom o szerokości 65 cm z 2-punktowym ryglowaniem, oknem i koszem na śmieci, podwójna podłoga o wysokości 36 cm z funkcją przeładunku, wolna od schodów podłoga w części mieszkalnej, unikalne podwozie SLC z płaską podłogą dla większej stabilności i komfortu jazdy.
Pół-integra

Kamper
B-Class ModernComfort T

Innowacyjny, bezpieczny i lekki. Posiada duży przedział ładunkowy z dostępem od zewnątrz, podwójną podłogę o wysokości 36 cm z funkcją przeładunku, w tym wolną od schodów podłogę w części mieszkalnej, opcjonalnie ładowność 1,5 tony przy dopuszczalnej masie całkowitej 4,5 t.
Pół-integra

Kamper
B-Class ModernComfort T WhiteLine

Półzintegrowany model edycji WhiteLine zbudowany na Mercedes-Benz Sprinter łączy maksymalne bezpieczeństwo i nowoczesność z dynamiką jazdy i komfortem. Wewnątrz i na zewnątrz wszystko ucieleśnia ducha „Next Generation”.
Pół-integra

Kamper
Exsis-t

Pojazd lekki, wąski i zwrotny dzięki zewnętrznej szerokości 2,22 m. Posiada duże bramy garażowe po obu stronach, izolowane zbiorniki i instalacje, lekką rama AL-KO z niezależnym zawieszeniem kół.
Pół-integra

Kamper
Exsis-t 580 Pure

Doświadcz czystej przyjemności z podróży na sprawdzonym 140-konnym podwoziu Fiata w połączeniu z ramą Fiat Original. To kamper idealny na chłodne dni, ponieważ posiada ocieplone i ogrzewane zbiorniki i instalacje.
Pół-integra

Kamper
ML-T

Każdy zakątek tego kampera mówi o komforcie i wygodzie: płaska podłoga w części dziennej, duża część wypoczynkowa z obrotowym stołem, pojemna lodówka i wygodne łóżka z wielostrefowymi. Ten kamper zapewnia pełen komfort w połączeniu z doskonałą zwrotnością w ruchu ulicznym. HYMER ML-T jest również wyposażony w kompleksowy pakiet bezpieczeństwa. Co więcej, oferuje szereg standardowych funkcji i dodatkowy komfort, który nie ma sobie równych w tej klasie.
Pół-integra

Kamper
ML-T CrossOver

Wygodnie wyposażony, odpowiedni do jazdy w terenie i zaprojektowany tak, aby był samowystarczalny, model HYMER ML-T 570 CrossOver to Twoja brama do świata przygód. Dzięki kompleksowemu pakietowi wyposażenia standardowego, w tym instalacji solarnej, możesz samowystarczalnie obozować do 10 dni przez cały rok. Połączenie zawieszenia, opon terenowych i napędu na cztery koła oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do tego, dokąd się wybierasz.
Pół-integra

Kamper
T-Class S

Wnętrze emanuje przytulną atmosferą z nowoczesnymi, designerskimi akcentami typowymi dla marki HYMER, inteligentną koncepcją oświetlenia, a także wyjątkowo przestronnym poczuciem przestrzeni. Opiera się na sprawdzonym i technologicznie lepszym podwoziu Mercedes-Benz z napędem na przednie koła. Dzięki prostej obsłudze jest to również idealny pierwszy HYMER dla każdego, kto chce wejść w świat caravaningu na wysokim poziomie.
Vany

Van
CamperVans Fiat

Oferuje nieskończoną elastyczność, dzięki czemu nadaje się zarówno do codziennego ruchu miejskiego, jak i wycieczek przełajowych. Wyposażony jest w wygodną kompaktową łazienkę ze składaną umywalką i stałą toaletą. Na wysoki poziom komfortu w Fiacie CamperVans HYMER przyczynia się system spania oraz dźwiękochłonne, obite tkaniną pokrycia ścian i sufitów. Pojazd jest odporny na zimę dzięki odpowiednim, opcjonalnym dodatkom i standardowemu wyposażoniu w szeroką gamę kompleksowych funkcji bezpieczeństwa.
Vany

Van
Free S

Oparty na podwoziu Mercedesa Sprintera z napędem na przednie koła, oferuje prawdopodobnie najwygodniejszy sposób na spontaniczność. Jego mocny silnik oraz rozbudowane funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo, takie jak automatyczna skrzynia biegów Mercedes 9G i najnowocześniejsze systemy wspomagania, spełniają najwyższe wymagania. Warte uwagi jest również nowoczesne i świeże wnętrze z jasnym wykończeniem mebli, srebrnymi akcentami, modnymi laminatami i nawet 2 metrami przestrzeni stojącej w części dziennej. To wszystko sprawia, że ​​HYMER Free S jest idealnym towarzyszem zarówno na małe wycieczki, jak i na wielkie przygody.
Vany

Van
Free S Blue Evolution

Emanuje wakacyjnym nastrojem, a dzięki sportowemu, nowoczesnemu wyposażeniu stanowi doskonałe wprowadzenie w świat caravaningu. HYMER Free S Blue Evolution to idealny model startowy dla wszystkich żądnych przygód nowicjuszy na kempingu. Nowoczesny design i jego sportowa konstrukcja zapewniają po prostu maksymalną elastyczność. Sprytna i elastyczna koncepcja aranżacji wnętrza oznacza, że ​​jest wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie czterech szczęśliwych wczasowiczów, aby mogli czuć się komfortowo.
Vany

Van
Grand Canyon S

Fantastyczna dynamika pojazdu i doskonałe systemy wspomagania kierowcy pozwalają w pełni cieszyć się podróżą. A dzięki inteligentnej organizacji wnętrza, zoptymalizowanej izolacji akustycznej i cieplnej, a także ekskluzywnej lodówce kompresorowej 90 l, masz wszystko, czego potrzebujesz na tę małą przygodę. Główne zalety tego modelu to napęd na cztery koła dostępny (opcja dodatkowa), liczne systemy wspomagania i bezpieczeństwa w standardzie, koncepcja dwóch pomieszczeń dzięki opcjonalnemu podnoszonemu dachowi.
Vany

Van
Grand Canyon S CrossOver

Model Grand Canyon S w edycji CrossOver to idealny towarzysz wyprawy w nieznane. Dzięki kompleksowemu pakietowi wyposażenia standardowego, w tym instalacji solarnej, możesz samowystarczalnie obozować do 10 dni przez cały rok. Połączenie podniesionego zawieszenia, opon terenowych i napędu na cztery koła oznacza, że ​​nie ma ograniczeń co do tego, dokąd się wybierasz. Wygląd zewnętrzny z czarnym metalicznym lakierem i jaskrawymi, neonowożółtymi naklejkami CrossOver podkreślają surowy design.
Vany

Van
Free

Nowoczesny design, przestronne wnętrze i wysokiej jakości wykończenia mebli sprawiają, że HYMER Free jest idealnym towarzyszem podróży na każdej wysokości. Zadziwi Cię wieloma funkcjami oraz dodatkowymi pakietami i dodatkami. Na życzenie jest również dostępny z dachem sypialnym. Warto podkreślić, że model ten posiada mocny i wydajny silnik Fiata, nowoczesne i świeże wnętrze z jasnym wykończeniem mebli, srebrnymi akcentami i modnymi laminatami, a co najważniejsze – jest kompaktowy, ponieważ jego długość sięga poniżej 6 metrów.
Vany

Van
Free Blue Evolution

Kompaktowy, sportowy, niebieski – model HYMER Free Blue Evolution to doskonały kamper startowy dla każdego, kto szuka przygody. Dzięki wielu specjalnym funkcjom HYMER Free Blue Evolution możesz bezzwłocznie wyruszyć w drogę na kempingową przygodę. Sprytna i elastyczna koncepcja aranżacji wnętrza oznacza, że ​​jest wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie czterech szczęśliwych wczasowiczów, aby mogli czuć się komfortowo. Specjalne lakiery w kolorach Storm Blue Metallic i Black nadają tej specjalnej edycji sportowy i nowoczesny wygląd.
Vany

Van
Free 600 Campus

Model ten robi świetne pierwsze wrażenie dzięki dwukolorowemu lakierowi i sprawia, że ​​każda podróż jest bardziej relaksująca i stylowa niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić, to wsiąść na pokład i ruszyć w drogę – dzięki kompleksowemu pakietowi wyposażenia edycji. Niezależnie od tego, czy używasz go na wakacje, w podróży służbowej, czy nawet na zakupy, HYMER Free 600 Campus jest idealnym pojazdem. Dzięki wygodnemu podnoszonemu dachowi i punktom mocowania ISOFIX do fotelików dziecięcych każdy może podróżować bezpiecznie i komfortowo.

Dowiedz się więcej o pojazdach marki Hymer!

Kliknij tutaj!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30