poczuj się jak w domu
Podróżując Laiką, poczujesz się jak w domu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, niezawodnej technologii, funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzom i dbałości o szczegóły, został stworzony bezpieczny, dostosowany do indywidualnych potrzeb pojazd kempingowy.
Technologia i luksus

Kamper
Kreos

Kampery z serii KREOS łączą w sobie wszechstronność, technologię i luksus. To połączenie wyrafinowanego designu, komfortu jazdy i stylu składa się na niesamowite doświadczenie elegancji oraz powoduje, że każdy wyjazd kamperem staje się marzeniem. Jest to najbardziej ekskluzywna z seria marki Laika.

Co wyróżnia serię Kreos?

 • Pojemny garaż z niskim progiem załadunkowym - pozwoli zabrać w podróż niemal wszystko co będziesz podczas niej potrzebował. Nisko umieszczony próg załadunkowy pozwoli łatwiej umieścić w niej twój bagaż, a także zapewnia większą stabilność.
 • Bezstopniowa, podwójna podłoga - podłoga w kamperach z serii Kreos jest ciągła i nie posiada żadnych stopni. Dodatkowo dzięki jej podwójnej budowie zyskujemy dodatkową ogrzewaną przestrzeń bagażową o wysokości 37,5 cm, która posiada własne oświetlenie i dostęp z obu stron pojazdu.
 • Ułatwienia dostępu - po odblokowaniu kampera z poziomu pilota, oświetlenie kampera zapali się, a stopień wysunie.
 • Czytelny panel pokładowy - prosty w obsłudze pokładowy panel sterowania pozwoli z łatwością obsługiwać wszystkie udogodnienia kampera.
zwinny i dynamiczny

Kamper
Kosmo

Kampery z serii Kosmo dedykowane są rodzinom oraz parom, które poszukują wygodnego i wszechstronnego kampera. Jest to idealny wybór dla tych, którzy kochają outdoorowy styl życia oraz dla tych, którzy chcą przeżyć nową przygodę. Seria Kosmo to podstawowa wersja, co jednak nie znaczy, że nie znajdziecie w niej wygód i wszelkich potrzebnych elementów.

Co wyróżnia serię Kosmo?

 • Przestronne wejście - szerokie wejście to niewątpliwie jeden z atutów tej serii. Dodatkowo centralny zamek aktywowany z pilota dodatkowo zwiększa wygodę korzystania z kampera.
 • Praktyczne udogodnienia – moskitiera, pośrednie, wielostopniowe oświetlenie LED w kabinie i salonie oraz lampka do czytania ze zintegrowanym złączem USB to elementy, które sprawiają, że każda chwila w Kosmo jest przyjemniejsza.
 • Pakowny garaż - jego ładowność do 150 kg, antypoślizgowa powierzchnia i niski próg załadunkowy pozwala zabrać wszystko co potrzebne podczas Twojej podróży.
 • Swoboda ruchu – wysokość 213 cm daje swobodę ruchu i stwarza przyjemną atmosferę we wnętrzu kampera.
tradycyjna wersja

Kamper
ECOVIP

Ecovip to historyczna wersja z tradycją już od 1992 roku. To idealny towarzysz dla miłośników przygody oraz każdego, kto chce podróżować w komforcie i stylu. Włoski design oraz estetyka w połączeniu z technicznymi detalami i najwyższą jakością sprawiają, że będziesz czuł się w tym kamperze jak w domu.

Co wyróżnia serię ECOVIP?

 • Przestronny salon - przestronny salon z bezstopniowym połączeniem z sypialnia zapewnia poczucie luksusu. Dużym atutem jest możliwość personalizacji, w tym szeroki wybór materiałów i kolorystyki.
 • Podgrzewana podłoga – podwójna podłoga magazynuje ciepło oraz jest świetnym miejscem na przechowywanie przedmiotów, do których dostęp masz z wewnątrz jak i z zewnątrz pojazdu. Sam system ogrzewania został umieszczony na środku pojazdu i zaprojektowany tak, by ciepło było równomiernie rozprowadzane po całym pojeździe. W tej przestrzeni znajdują się izolowane i podgrzewane zbiorniki z wodą.
 • Pakowny garaż - jego ładowność do 250 kg oraz niski próg załadunkowy pozwala zabrać wszystko co potrzebne podczas Twojej podróży.
 • Schowek na butle gazowe – łatwo dostępny schowek umożliwia bezproblemową wymianę, napełnienie lub opróżnienie butli gazowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat camperów Laika?

Kliknij tutaj!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30