kampery Sunlight
Jest tak wiele do odkrycia - dalekie kraje, wysokie góry, głębokie jęziora i bujne zielone lasy. Teraz nadszedł czas na przygodę! Z przyczepy kempingowej lub samochodu kempingowego Sunlight dostrzeżesz horyzont wielu możliwości - możesz wyruszyć w nieznane albo bezpiecznie wrócić do domu.
Marzysz o podróżowaniu bez ograniczeń? Samemu, w towarzystwie, z przyjaciółmi lub całą rodziną- z Sunlight to proste! Znajdź pasujący model, spełniający wszelkie wymagania, nieważne czy będzie to mała przyczepa kempingowa, czy tez kompaktowy samochód kempingowy dla całej rodziny.
Chodźmy! Kliknij, odkryj możliwości, jakie daje Sunlight i rozpocznij swoją własną przygodę: zimą na polu namiotowym, uprawiając turystykę, tak, jak chcesz, a może nawet podróżując dookoła świata?

W naszej ofercie znajdziecie campery Sunlight serii:
z miłości do podróżowania

Kamper
Cliff

To idealny wybór dla kochających przygody i wolność. Camper Vany z serii Cliff to kompaktowe pojazdy, które świetnie sprawdzą się na campingu, na dziko, ale również manewrowanie w mieście nie będzie sprawiało problemów. Campery tej serii to zmaksymalizowana przestrzeń wewnętrza – całość została zaprojektowana tak by spędzanie czasu wewnątrz było jak najbardziej komfortowe. Cliff dostępny jest w kilku układach zabudowy, ale występuje także w 2 dodatkowych wersjach:

Cliff Adventure Edition – wersja specjalna dla tych, którzy wymagają od przygody jeszcze więcej.
Cliff RT Adventure Edition – przedłużona wersja tego campervana z dodatkowym łóżkiem na dachu!
z miłości do podróżowania

Kamper
Vans Adventure Edition

To wersja dla tych, którzy potrzebują nieco więcej miejsca niż oferuje Cliff, ale wymagają także zwinności i elastyczności w jeździe. Ta seria sprawdzi się idealnie na wąskie, górskie drogi jak i bez problemu poradzi sobie w mieście. Większa przestrzeń bagażowa pozwala zabrać wszystko co potrzebujesz w podróży. Kilka układów zabudowy dostępnych w tej wersji pozwoli Ci wybrać ten pasujący najbardziej do Ciebie!
z miłości do podróżowania

Kamper
Low Profiles 
& Low Profiles Adventure Edition

Nisko profilowe campery ze sportowym zacięciem, także w opcji Adventure Edition! To idealny wybór dla rodzin – pomieszczą wszystko czego Wam trzeba i zapewnią odpowiedni komfort. Wiele układów wnętrza tej pół-integry pozwolą znaleźć ten idealnie pasujący, nawet dla najbardziej wymagającego. Wersja Adventure Edition dodaje kilka ciekawych opcji, a także zmienia wygląd na jeszcze bardziej nowoczesny!
Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej na temat wersji Adventure Edition >>>
z miłości do podróżowania

Kamper
Coachbuilts

Campery z alkową, które homologowane są do przewożenia nawet 6 pasażerów! Ten kamper zmieści całą rodzinę. Duże i wygodne łóżko znajdujące się nad szoferką pozwoli doskonale wypocząć, a przemyślane układy zabudowy wewnętrznej – do wyboru aż 4 – udostępniają masę szafek i schowków, które pomieszczą wszystkie niezbędne w podróży przedmioty.
z miłości do podróżowania

Kamper
A Class 
& A Class Adventure Edition

Największe z camperów od Sunlighta, integry A Class to pojazdy, które zadowolą każdego, kto wymaga dużej przestrzeni i najwyższej klasy wykonania. Wersja Adventure Edition dostępna w tej serii, to wersja dla szukających czegoś wyjątkowego. Nawet 5 miejsc sypialnych pozwoli na komfortowy wypoczynek dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Trzy dostępne układy zabudowy pozwolą Ci dobrać model specjalnie dla Ciebie!
Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej na temat wersji Adventure Edition >>>

Chcesz dowiedzieć się więcej o pojazdach marki Sunlight?

Kliknij tutaj!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30