Przyjemność z podróżowania
Dlaczego podróżując Weinsbergiem Twoje wakacje są tak wyjątkowe ?
Tu w Weinsbergu, mocno wierzymy, że trzeba czegoś więcej, niż tylko logo silnej marki aby pojechać na fantastyczne wakacje:
Potrzeba niezawodnego towarzysza, bliskiego przyjaciela - kogoś kto pomoże w odkryć Świat.
Campery

Kamper
CaraCompact

To idealny towarzysz Twoich przygód. Kompaktowy na zewnątrz, oferuje wystarczająco dużo miejsca w środku, aby pomieścić wszystko. Dzięki solidnemu podwoziu poradzi sobie nawet z kamienistymi ścieżkami, a odporny na grad dach z TWS opiera się wiatrowi i pogodzie. Aby CaraCompact wyglądał naprawdę dobrze w szare dni, jest teraz dostępny z jeszcze bardziej stylowym dekorem i innowacyjną listwą tylnego światła. Najważniejsze cechy tego pojazdu to smukłe nadwozie, zwinne i dynamiczne podwozie, najlepiej wyposażone i elastyczne cztery układy, wewnątrz nawet 4 miejsca do spania i 4 fotele z pasami bezpieczeństwa, a całość mieści się poniżej 3 500 kg.
Campery

Kamper
CaraCompact 
EDITION [PEPPER]

W tym modelu wysoka przydatność do codziennego użytku łączy się z pomysłową przestrzenią do przechowywania. Dużym atutem tego modelu jest wąska nadbudowa o szerokości 2,20m, doskonałe wykorzystanie przestrzeni z nowoczesnym designem, niezastąpiona dynamika, rozkładany stół, telewizor 24” SMART TV w standardzie w pakiecie TV, obracane fotele dla zwiększenia przestrzeni dziennej, składane przedłużenie blatu, duże okna z zaciemnieniem i moskitierą, wysokiej jakości szuflady, lodówka SlimTower o pojemności 142 l, łóżko o długości ponad 2 m, dobrze przemyślane schowki również pod łóżkiem francuskim, umywalka przesuwana, panel prysznicowy zajmujący mało miejsca, ceramiczna toaleta kasetowa Dometic.
Campery

Kamper
CaraCompact 
EDITION [PEPPER] MB

Przenieś swoje wakacje na jeszcze wyższy poziom. Ten model zapewni Ci większe bezpieczeństwo, komfort i dynamikę jazdy, wysokiej jakości wygląd zewnętrzny, szerokość wnętrza 212 cm, co czyni go najszerszym vanem w swojej klasie, większe łóżka, innowacyjną koncepcję siedziska, kompaktową kuchnię z kuchenką i lodówką, rozkładany blat i regulowane siedziska w części dziennej oraz 24” SMART TV w pakiecie TV. Projektanci tego modelu zapewnili użytkownikom pomysłowe rozwiązanie opuszczanego łóżka dla czterech osób lub nawet więcej miejsca dla dwóch do trzech osób.
Campery

Kamper
CaraLoft

Dzięki wyjątkowemu poczuciu przestrzeni CaraLoft jest idealnym towarzyszem dla wszystkich tych, którzy lubią podróżować z wygodą i przestrzenią. Oferuje niesamowitą ilość miejsca na wszelkiego rodzaju sprzęty wakacyjne oraz mnóstwo przemyślanych detali. Dzięki sportowej dynamice jazdy zawsze pozostajesz niezależny. Najważniejsze cechy pojazdu to ogromna ładowność, obszerny tylny garaż, liczne schowki również pod kokpitem, przedłużenie stołu obrotowego, dużo przestrzeni wewnątrz – 2,15 cm w całym pojeździe, obrotowe fotele kapitańskie FIAT, drzwi z moskitierą, przytulne oświetlenie, świetnie wyposażona kuchnia, różne warianty łóżek, niski stopień prysznica, obrotowa umywalka i praktyczne drzwi prysznicowe. W tym pojeździe każdy znajdzie coś dla siebie!
Campery

Kamper
CaraSuite

Dzięki wygodnemu, podnoszonemu łóżku CaraSuite idealnie nadaje się na rodzinną wycieczkę. W dzień jest bezpiecznie składowany, wieczorem błyskawicznie opuszczany. Dużo miejsca i niezwykła wysokość pomieszczenia zapewniają komfort podróżowania zarówno młodym, jak i starszym. Jego najważniejsze cechy to ww. standardowe łóżko opuszczane, do 2,15 m prześwitu, kompaktowość (2+2), pojemne szafki sufitowe, duży aneks kuchenny ze zlewem ze stali nierdzewnej, 3-palnikową kuchenką i lodówką 133l, we wnętrzu wypoczniesz na dużym łóżku, pod którym znajduje się duża przestrzeń do przechowywania.
Campery

Kamper
CaraHome

Odkryj WEINSBERG CaraHome z klasyczną konstrukcją wnękową, dwoma oddzielnymi miejscami do spania i miejscem dla maksymalnie sześciu osób. W tym pojeździe znajdziesz technologię SUPERLIGHT (650 DG), ogromną przestrzeń do przechowywania, doskonale rozplanowaną przestrzeń, wytrzymałe tkaniny, pojemne szuflady kuchenne, przedłużany blat, funkcje cichego zamykania, przytulne miejsca do spania, lekkie materace EvoPore HRV i kilka wariantów łóżek.
Campery

Kamper
CaraCore

Ten pojazd umiejętnie łączy użyteczność z designem. CaraCore oferuje wyjątkowe połączenie przestrzeni, jakości i komfortu jazdy. Jego najważniejsze atuty to dynamiczny i progresywny design, reflektory w pełni LED, opuszczane łóżko, wysokiej jakości tkaniny, eleganckie szafki sufitowe, lodówkę Slim Tower, pojemne szuflady, 3-palnikową kuchenkę, duże i wygodne łóżka, przytulne oświetlenie LED z funkcją dotykową.
Przyczepy Campingowe

Przyczepa
CaraOne

To absolutny numer jeden wśród przyczep WEINSBERG. Dzięki elastycznemu wyposażeniu pasuje do każdej grupy podróżniczej. Jego 11 układów jest zupełnie innych, ale łączy jedno: wyjątkowo przytulna atmosfera z wysokiej jakości detalami. Do jego najważniejszych cech należy przestronność, komfortowe konfiguracje przestrzeni dziennej i sypialnianej, wysokiej jakości tkaniny, liczne, podręczne schowki, dobrze wyposażona kuchnia z 3-palnikową kuchenką, dużą ilością miejsc do przechowywania. Również przestrzeń w łazience spełni Wasze oczekiwania, a to za sprawą praktycznej zasłony prysznicowej, dużej swobody ruchu i przemyślanej funkcjonalności.
Przyczepy Campingowe

Przyczepa
CaraCito

Konsekwentnie inny, konsekwentnie nowoczesny i konsekwentnie elektryczny. CaraCito jest wyjątkowy pod wieloma względami i przekonuje sprawdzonym wzornictwem i standardami jakości WEINSBERG. Wyróżniają go aranżacja wnętrza, klimatyzator z funkcją grzania w standardzie, szafki sufitowe bez uchwytów, płyta szklano-ceramiczna w kuchni, nastrojowe oświetlenie, liczne warianty łóżek wraz ze schowkami, dodatkowe łóżka piętrowe.
Vany

Van
CaraBus

To smukła konstrukcja i elegancki wygląd. Poznaj ten wszechstronny pojazd, który sprawdzi się wszędzie. Dach wysoki, dach MQH lub dach podnoszony, czegokolwiek potrzebujesz do realizacji swoich wakacyjnych planów – CaraBus ma właściwe rozwiązanie i pozostaje jednocześnie zwinny i przestronny. Jego najważniejsze cechy to zmienny tył z dużą powierzchnią ładunkową, układ wysokiego dachu z podnoszonym łóżkiem, doskonały klimat wnętrza i wysoki komfort użytkowania.
Vany

Van
CaraTour

To prawdziwy poszukiwacz przygód, otwarty na wszystkie plany wakacyjne. Wsiadaj, zapinaj pasy, ruszaj: jeszcze nigdy nie było tak łatwo doświadczyć wolności i wakacji jak z WEINSBERG CaraTour. Praktyczny samochód kempingowy oferuje wszystko, czego potrzebujesz, w cenie, którą pokochasz. Najważniejsze cechy tego pojazdu to największa powierzchnia łóżka w swojej klasie, automatyczna dynamika jazdy, sportowy design.
Vany

Van
Camper Van
Pop-up Roof

Dzięki całkowicie nowo opracowanym podnoszonym dachom samochód kempingowy WEINSBERG sprawia, że ​​wybierzesz właśnie ten model. Jego najważniejsze cechy to największa powierzchnia łóżka na rynku, wyloty ciepłego powietrza, schowki i gniazda USB, funkcja Cabrio z moskitierą i zaciemnieniem.
Vany

Van
CaraBus/CaraTour [OUTLAW]

To pierwszy na świecie seryjny samochód kempingowy, który jest doskonale wyposażony do transportu sprzętu. W nocy wszystko jest schowane w osobnym tylnym garażu, w ciągu dnia bezpiecznie i szybko zabierze Cię do kolejnej przygody. Łączy w sobie ogromną oddzielną przestrzeń ładunkową z pełnowartościową częścią dzienną. To czyni go idealnym towarzyszem dla tych, którzy kochają przygodę. Najważniejsze cechy tego pojazdu to miejsce na dwa motocykle lub jeden quad wraz z rampą wjazdową, obrotowe fotele w kabinie, dobrze wyposażona kuchnia w 2-palnikową kuchenką, wygodne łóżka i praktyczne schowki.

Więcej o pojazdach Weinsberg znajdziesz na poniższej stronie!

Kliknij tutaj!
Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30