WYNAJEM
GAJ K. KRAKOWA


Planujesz wynajem kampera?

Wynajem
kamperów
i przyczep

Wynajem kamperów odbywa się dokładnie w dwóch miejscach - w miejscowości Gaj koło Krakowa i miejscowości Janki koło Warszawy. To właśnie tam nasza wypożyczalnia kamperów ma swoje salony. Poniżej przedstawiamykampery, które są dostępne na wynajem. W ofercie znajdziesz zarówno kamper dla 2 osób, jak i kamper 4 czy nawet 5-osobowy.
sprawdź oferty
Podróżowanie kamperem daje ponadto możliwość bliskiego kontaktu z rodziną i przyjaciółmi w miejscach dowolnie wybranych przez siebie.

Do kampera możemy zabrać wszystkie swoje ulubione rzeczy, np. sprzęt turystyczny i zapas żywności. We wnętrzu kampera do dyspozycji są liczne schowki oraz lodówka z zamrażalnikiem. Zwolennicy polskiej kuchni, nie muszą rozstawać się ze swoimi potrawami. Kuchenka gazowa wyposażona jest w 2 lub 3 palniki - daje to możliwość przygotowania posiłków. W kamperze możemy zainstalować również podstawowy sprzęt AGD (opiekacz, ekspres do kawy itp.). Sprawdź akcesoria do kamperów, aby korzystać z najlepszego, kompleksowego wyposażenia.

Oferty wynajmu

skąd odbierzesz kampera?

Więcej
o wynajmie
kampera

Wypożyczalnia kamperów Wadowscy oferuje samochody campingowe już od 370 brutto za dobę. Są to samochody 4 oraz 6 miejscowe. Samochody posiadają wszystkie ważne przeglądy techniczne, ubezpieczenie Auto Casco oraz assistance. Do prowadzenia kampera wystarczy prawo jazdy kategorii B. Samochody wyposażone są w silniki diesla o mocy powyżej 100 KM.

Jako wypożyczalnia wynajmujemy samochody campingowe od wiosny do późnej jesieni. Jednakże kampery pozwalają na podróżowanie przez cały rok. Szczególnie popularne wśród caravaningowców cele wypraw to: Włochy, Francja oraz Hiszpania. Dla bardziej doświadczonych turystów atrakcyjnymi miejscami będą: Grecja, regiony alpejskie, kraje skandynawskie, Szkocja. Wydania / zwroty samochodów campingowych w niedziele wymagają potwierdzenia w momencie rezerwacji.

Zobacz, jaką ofertę przygotowała nasza wypożyczalnia kamperów i przyczep kempingowych Wadowscy w Warszawie i Krakowie. Prowadzimy teżserwis kamperów, w którym w przypadku awarii lub zużycia części eksploatacyjnych, możesz je wymienić.

Wszystkie kraje Unii Europejskiej dysponują infrastrukturą caravaningową, która umożliwia przyjemne i bezpieczne podróżowanie. Istnieje bowiem wiele tzw. miejsc obsługi kamperów (uzupełnienie wody, opróżnienie zbiorników z nieczystościami) Samochód campingowy daje znakomitą możliwość uczestniczenia w dużych imprezach sportowych, takich jak np. rajdy samochodowe czy wyścigi kolarskie. Ze względu na ograniczenia firm ubezpieczeniowych, dotyczących krajów, gdzie polisa nie obowiązuje, prosimy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia lub skontaktować się z nami.

Czy wiesz, dlaczego wynajem kamperów jest taki popularny? Kamper zapewnia niezależność oraz zwalnia turystów z:

  • konieczności rezerwacji miejsc noclegowych,
  • poszukiwania restauracji,
  • wypożyczania sprzętu turystycznego,
  • częstych zakupów spożywczych.
przygotujemy ofertę dostosowaną do twoich potrzeb

Zapytaj o rezerwację

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30