PILOTE

Historia francuskiej marki Pilote zaczyna się 46 lat temu, kiedy to w 1962 wyprodukowano pierwszą przyczepę kempingową. Natomiast pierwszy camper Pilote, z alkową na podwoziu Bedforda ujrzał światło dzienne w 1978 roku. Kolejne lata to dynamiczny rozwój marki, powstają nowe modele camperów - pół i całkowicie zintegrowane.

Natomiast, od początku lat 90-tych, Pilote zaczyna przekształcać się w wielki koncern poprzez wykupywanie takich marek jak niemiecka Frankia i francuski Le Voyageur. W 2006r. Pilote wypuszcza nową markę kamperów - Mooveo - atrakcyjnych cenowo, a jednocześnie komfortowo wyposażonych aut. W skład Pilote Group wchodzą również kampery marki Bavaria.

Ostatnie lata przyniosły dalszy rozwój marki zarówno w dziedzinie rozwiązań technicznych, oraz nowych rozkładów i coraz bardziej ciekawszych wnętrz, czyniąc kampery Pilote autami luksusowymi. Obecnie Pilote to 3 platformy modelowe (począwszy od modelu startowego) - Avantura, Referance i Explorateur, dostępne w wersjach półintegrowanych i zintegrowanych, głównie na podwoziu Fiata, a także Mercedesa w przepadku kilku modeli Explorateur.

Każdy model to szereg funkcjonalnych rozkładów o niepowtarzalnym wzornictwie.

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30