T.E.C.

W 1957 r. niemiecka firma Kiel-Reiseanhanger wyprodukowała pierwsze przyczepy kempingowe. W tym samym roku do firmy dołączył (jako sprzedawca) Wolfgang Thurn - stąd jego inicjał T na początku obecnej marki T.E.C., a który to ostatecznie w 1962 roku przejął firmę i rozpoczął jej szybki rozwój. Po licznych przekształceniach i fuzjach firma pod nazwa T.E.C. funkcjonuje od 1983 r.

Domeną T.E.C. na początku były tylko przyczepy, dopiero znacznie później jej asortyment został poszerzony o samochody kempingowe. T.E.C. nadal pozostaje wiodącym producentem przyczep, posiadając w swojej ofercie wiele modeli, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Przyczepy kempingowe T.E.C. dzielą się na 4 kategorie cenowe (poczynając od najwyższej):

  • Weltbummler obejmujący 6 rozkładów,
  • Travel King - 13 rozkładów
  • Tour - 6 rozkładów
  • oraz Travelbird - 3 rozkłady

Przyczepy charakteryzują się nowoczesnym wzronictwem, komfortowymi wnętrzami i szeregiem ciekawych rozwiązań technicznych.

Wadowscy Campery zarządzany przez spółkę Grupa Wadowscy Gaj, prowadzi sprzedaż pojazdów kempingowych nowych i używanych, serwis oraz sklep z akcesoriami.
Polska Centralna
Janki (k. Warszawy)
ul. Mszczonowska 24
NOWY SALON JUŻ OTWARTY!
+48 22 773 40 43
POLSKA POłudniowa
Gaj (k. Krakowa)
ul. Myślenicka 7
+48 12 213 21 30