Świat karawaningu to przebogaty asortyment akcesoriów i części zamiennych uprzyjemniających wakacje, niezbędnych w codziennej eksploatacji Państwa pojazdu i koniecznych podczas każdej naprawy.

 

Zachęcamy do zapoznana się z naszą ofertą zarówno w sklepach zlokalizowanych Gaju oraz Jankach.

 

Każdy miłośnik karawaningu zna marke Truma. Firma założona w 1949 roku oferuje wyposażenie do samochodów kempingowych i przyczep.   Paleta produktów Truma zawiera szereg rozwiązań; od systemów klimatyzacyjnych poprzez podgrzewacze wody po systemy manewrowe do przyczep kempingowych. Instalacje redukcji ciśnienia gazu oraz urządzenia do zaopatrzenia w energię elektryczną uzupełniają tą bogatą ofertę. Wszystkie nasze produkty są przy tym zaliczane do najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Prasa fachowa nie bez powodu regularnie wybiera firmę Truma najlepszą marką roku w kategorii wyposażenie.

Dometic obok Trumy jest najbardziej rozpoznawalną marką karawaningową w Europie. Na przestrzeni lat oferta dostępnych produktów zmieniała się. Początki związane były z sprzedażą lodówek i kuchenek którę znajdowały się w prawie każdym kamperze z lat 80/90 ubiegłego wieku. Dziś Dometic to marka światowa w swojej ofercie posiada kompleksowe wyposażenie do karawaningu. W ofercie znajdziemy, markizy, lodówki, kuchenki czy inwertery 230 V oraz wiele wiele innych produktów.

Zmiany na rynku karawaningowym na początku lat 80, zmusiły markę Knaus do zamknięcia dwóch głownych zakładów produkcyjnych w Ochsenfurt i Marktbreit. W następstwie tych wydarzeń pięciu byłych pracowników Knaus'a założyło Frankanę. Dziś Frankana razem z siostrzaną marką Freiko są wiodącymi hurtowniami w braży karawaningowej. W swoim katalogu oferują przeszło 10.000 pozycji akcesoriów do karawaningu. Ty też znajdziesz coś dla siebie !

Grupa ALDEN, to jeden z liderów rynku w Europie w dziedzinie satelitarnych, telewizyjnych i słonecznych systemów do użytku mobilnego. W ofercie można znaleźć kilka modeli anten satelitarnych na każdą kieszeń.

Globalna marka Thule w swojej ofercie posiada akcesoria do samochodów kempingowych i osobowych. Na całym świecie można spotkać kampery lub przyczepy kepingowe wyposażone w markizy, bagażniki czy stopnie wejściowe marki Thule. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo produkty Thule w najlepszych cenach. Zapraszamy!

Od 1969 roku  roku firma Linnepe zajmuje się produkcją stalowych i aluminiowych elementów wyposazenia do samochodów kempingowych. Dziś jeden z czołowych producentów bagazników na skuter i haków holowniczych. W swojej ofercie posiada również alarmy wykrywające gazy czy też kompletne zestawy zawieszeń pneumatycznych oraz samopoziomujących.

W ofercie posiadamy również produkty innych znakomitych producentów